Slide 1Slide 2Slide 3

Firmamız müşterilerine kalite, güven, hız ve fiyat olarak en uygun hizmeti vermek için 1998 yılından bu yana çalışmaya devam ediyor.

Siz de bu farkı yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin...

Bizden Haberler
Suudi Arabistan Projemiz

Suudi Arabistan Projemiz Suudi Arabistan Projemizin görüntülenmesi için bilgisayarınızda Google Earth Programının olması gerekmektedir.  Google Earth indirmek için tıklayınız..  Bilgisayarınızda Google Earth varsa Projeyi indirmek için tıklay

Haberin devamı...
Web Sitemiz Yenilendi

Web Sitemiz Yenilendi

Haberin devamı...
Hakkımızda kısaca
blog post image

 

 

BOREN A.Ş. nin ana faaliyet alanı, boru hatlarının inşası ve enerji ile ilgili diğer montaj-taahhüt işleri olarak özetlenebilir. BOREN A.Ş. doğalgazın iletimi , şehir içi dağıtımı, konut, işyeri ve fabrikalara bağlantısı, fabrika içi dağıtımı yanısıra petrol,su,buhar,atık su ve diğer proses boru hatları yapımı,kömür hazırlama, santrallere iletimi, kojenerasyon sistemleri, kazan montajı, depolama tankları ve her türlü çelik konstruksiyon işleri konularında faaliyet göstermektedir.

BOREN A.Ş. ve deneyimli kadrosu birçok boru hattı ve enerji ile ilgili önemli projeyi Türkiye ve yurt dışında başarı ile tamamlamıştır. Benzer konularda projelerde halen yürütülmektedir.